Filip van België in Davos
World Economic Forum

Foto Regi51 (Wikimedia): Filip van België in Davos
Kroonprins Filip van België keek heel bedenkelijk toen deze foto 2010 tijdens het World Economic Forum werd genomen. In het Zwitserse Davos komen elk jaar politici, regeringsleiders, journalisten, wetenschappers, ondernemers en directeuren van grote bedrijven bijeen.Netwerken
De bijeenkomst in Davos wordt ook door de leden van de verschillende koninklijke huizen gebruikt om te netwerken.In 2010 nam de Noorse kroonprins Haakon deel aan een discussie over leiderschap bij de overheid. De Britse prins Andrew was ook dit jaar weer in Davos. De Belgische prins Filip werd gesignaleerd bij een toespraak over hulp aan Haïti en Afrika.
Zakelijk gewin centraal
Het World Economic Forum werd in 1971 opgericht door de Zwitserse zakenman en hoogleraar Klaus M. Schwab. Volgens de critici staat zakelijk gewin centraal. Volgens de voorstanders is het WEF een ideale gelegenheid om sociale en economische problemen in een informele sfeer op te lossen.PS
Lees Koninklijke Geschiedenis als u meer wilt weten over de geschiedenis van de belangrijkste koninklijke huizen.Ontvang elke werkdag gratis geschiedenis per e-mail
Lees verder: Koningshuis België
Koningshuis BelgiëKoninklijke Geschiedenis
Leestip
Een informatieve gratis nieuwsbrief over geschiedenis. Interessante verhalen over Historische Plaatsen, Kastelen, Royalty, WO2 en Wetenschap.
Al twintig jaar een begrip in Nederland bij liefhebbers van geschiedenis.
Mis niets ...
Neem nu een abonnement op onze
Gratis Nieuwsbrief
Mis niets ...
Neem nu een abonnement op onze
Gratis Nieuwsbrief
Koninklijke geschiedenis

Koninklijke geschiedenis
Kastelen en paleizen

Kastelen in Nederland
Engelse koningen en koninginnen

Engelse koningen en koninginnen
Betrouwbare informatie kost veel tijd en geld, maar dankzij onze populaire producten heeft u op onze website toch gratis toegang.